Słupsk
ul. Przemysłowa 73

tel. 59 842 69 99
tel. 601 655 701

Sklep czynny codziennie w godzinach 
8.00 - 18.00 

w soboty  w godzinach 
8.00 - 14.00

Sklep motoryzacyjny HURTEX znajduje się przy ul. Przemysłowej 73. Od lat cieszy się znakomitą opinią stałych Klientów, którzy polecają go swoim znajomym.

Nieustannie zabiegamy o stałe poszerzanie naszej oferty tak, aby każdy potrzebuijący mógł dokonać zakupu "od ręki" lub zamówić towar na dzień następny.

Ściśle współpracujemy z dostawcami hurtowymi, m. in. artykułów Shell, Petro-Oil, Petroff, Inter-Team czy Tedex. Podstawowy asortyment to oleje, płyny smary ( sprzedawane w oryginalnych pojemnikach lub na życzenie luzem z beczek do pojemników odbiorcy), filtry i częsci zamienne.

Lata doświadczeń doprowadziły do znacznego wzbogacenia naszej oferty.  Oferujemy bogaty wybów akcesoriów motoryzacyjnych, narzędzi "dobrych i tanich", ale także tych z wyższej półki. prowadzimy sprzedaż Części samochodowych do wszystkich modeli samochodów – do popularnych marek posiadamy na miejscu, inne sprowadzamy na zamówienie w tym samym dniu lub następnego dnia - bardzo konkurencyjne ceny, najniższe w Słupsku, co można sprawdzić porównując ceny w hurtowniach ! Posiadamy wszelkie katalogi – dobierzemy na miejscu do danego modelu części, oleje, filtry. Nasi sprzedawcy są profesjonalistami, doskonale znającymi prezentowaną ofertę, jednak mającymi pod ręką katalogi po to, aby zaspokoić najbardziej wyrafinowane potrzeby oraz skutecznie doradzić. 

Współpracując z nami macie Państwo gwarancję rzetelnej i uprzejmej, a co najważniejsze, fachowej obsługi!

Galeria zdjęć sklepu motoryzacyjnegoLokalizacja sklepu motoryzacyjnego HURTEX


Pokaż Sklep motoryzacyjny Hurtex na większej mapie

Copyright © 2013 HURTEX. Wszelkie prawa zastrzeżone.