Stacja paliw czynna całą dobę


Głobino 1A

 tel. 723 365 019

Na stacji całodobowej Orlen Bliska w Głobinie nie tylko zatankujecie Państwo wysokiej jakości paliwa w dobrej cenie czy wypijecie doskonałą kawę do ciasteczka, przekąsicie hot-doga lub zapiekane kanapki Panini, ale także dokonacie udanych zakupów spożywczych czy kosmetycznych i napompujecie koła. 

Dokładamy starań, aby nasz sklep zawsze był zaopatrzony w świeże pieczywo, nabiał, wędliny, a także artykuły potrzebne w gospodarstwie domowym, takie jak np. mąkę czy cukier. Oferujemy międfzy innymi artukuły i sprzęt do grilla, bowiem zależy nam na tym, aby stacja BLISKA zaspokajała wszelkie potrzeby naszych Klientów, ku ich pełnemu zadowoleniu.

Na naszych stacjach akceptujemy płatności kartami kredytowymi oraz obsługujemy karty flotowe.


        

Uprzejma i fachowa obsługa znajduje uznanie u wszystkich Klientów, którym z przyjemnością oferujemy karty zniżkowe, na których kodujemy dane Klienta indywidualnego lub firmowego tak, że przy kolejnej wizycie wystawienie faktury to formalność. Dodatkiem do tej formalności jest stały upust cenowy - również zakodowany na Karcie Stałego Klienta. Przy kolejnej wizycie upomnijcie się Państwo o tę kartę - warto - ponieważ karta i zniżki są honorowane na naszych stacjach Orlen w Słupsku, Bliska w Głobinie, a także na stacji firmowej HURTEX.

Karta Stałego Klienta


Galeria zdjęć stacji


Lokalizacja stacji


Wyznacz trasę dojazdu

Copyright © 2013 HURTEX. Wszelkie prawa zastrzeżone.