Stacja czynna od poniedziałku do piątku w godz. 6 - 22, 
w soboty w godz. 6 - 18, w niedzielę nieczynne


76-200 Słupsk

ul. Wrocławska 44

 tel. 723 365 021 ,  603 889 340

Stacja paliw przy ul. Wrocławskiej 44 w Słupsku jest naszą stacją firmową. Mimo lokalizacji przy bocznej ulicy i skromnego z zewnątrz budynku, cieszy się uznaniem Klientów, którzy cenią najwyższą jakość paliwa, przy najniższej cenie. W odróżnieniu od stacji BLISKA nie jest czynna całodobowo. Jest to podyktowane tym, że głównymi odbiorcami paliw są firmy i pojazdy transportu międzynarodowego.

Na naszych stacjach akceptujemy płatności kartami kredytowymi oraz obsługujemy karty flotowe.


W budynku stacji znajduje się sklep, doskonale wyposażony (jak na skromne warunki lokalowe). Oprócz wysokiej jakości naszych paliw i oleju opałowego to rzetelna, uprzejma i fachowa obsługa jest tym, co przyciąga Klientów do naszej stacji. 

Firma Hurtex oferuje stałym Klientom firmowe karty zniżkowe, na których kodujemy dane Klienta indywidualnego lub firmowego tak, że przy kolejnej wizycie wystawienie faktury to formalność. Dodatkiem do tej formalności jest upust cenowy - również zakodowany na Karcie Stałego Klienta. Przy kolejnej wizycie upomnijcie się Państwo o tę kartę - warto - ponieważ karta i zniżki są honorowane również na naszych stacjach Orlen w Słupsku, Bliska w Głobinie, a także na stacji firmowej HURTEX. Każdego klienta częstujemy za darmo świeżą kawą i ciastkami.


Karta Stałego Klienta


Poniżej prezentujemy zdjęcia stacji HURTEX i mapę dojazdu
Lokalizacja stacji HURTEX


Wyznacz trasę dojazdu

Copyright © 2013 HURTEX. Wszelkie prawa zastrzeżone.