Stacja paliw  czynna całą dobę


Słupsk, ul. Przemysłowa 34

tel. 59 841 04 09, tel. 609 877 355

Stacja Orlen Premium w Słupsku dawniej  była flagową stacją pod marką HURTEX i jest zarazem pierwszą pod ekonomiczną marką PKN Orlen - Premium. Dogodna lokalizacja stanowi, że naszymi Klientami są zarówno Odbiorcy hurtowi jak i indywidualni. Stacja jest czynna całą dobę. 

Na stacji znajduje się doskonale wyposażony sklep, w którym możecie Państwo dokonać zakupów nie tylko artykułów motoryzacyjnych, ale także spozywczych i przemysłowych. Taka różnorodność towarów na półkach jest spowodowana naszą dbałością o Klientów, którzy mają najróżniejsze oczekiwania. Znajdą tu coś dla siebie zarówno smakosze hot-dogów, jak i amatorzy aromatycznej, świeżo parzonej kawy czy smacznych kanapek. W sprzedaży są zapiekane kanapki PANINI, na stacji jest „STOP CAFFE” oraz punkt pompowania kół.

Na naszych stacjach akceptujemy płatności kartami kredytowymi oraz obsługujemy karty flotowe.Uprzejma i fachowa obsługa znajduje uznanie u wszystkich Klientów, nawet tych najbardziej wybrednych. którzy zostają naszymi stałymi Klientami.

A dla nich Hurtex oferuje karty zniżkowe, na których kodujemy dane Klienta indywidualnego lub firmowego tak, że przy kolejnej wizycie wystawienie faktury to formalność. Dodatkiem do tej formalności jest stały upust cenowy - również zakodowany na Karcie Stałego Klienta. Przy kolejnej wizycie upomnijcie się Państwo o tę kartę - a warto, ponieważ karta i zniżki są honorowane stacjach Orlen w Słupsku, Bliska w Głobinie, a także na stacji firmowej HURTEX.


Karta Stałego Klienta


Lokalizacja stacji paliw


Wyznacz trasę dojazdu

Galeria zdjęć stacji


Copyright © 2013 HURTEX. Wszelkie prawa zastrzeżone.